O FIRMIE

KS Diament jest grupą fachowców specjalizującą się w szeroko rozumianej Technice Diamentowej (w tym m.in.: cięcie żelbetonu, betonu i wiercenia, rozbiórki). Wykorzystując twardość jak i wytrzymałość diamentu jesteśmy w stanie sprostać każdej powierzchni.

Solidność i terminowość od początku prowadzenia działalności zapewniły nam udział w dużych projektach i inwestycjach na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby każda realizacja wykonana była najlepiej jak to tylko możliwe, co przekłada się na uznanie ze strony naszych klientów.

Dzięki odbytym przez naszych pracowników kursom z zakresu BHP i specjalistycznych maszyn, jesteśmy w pełni przygotowani do podejmowania najróżniejszych zadań.

Stawiając na rozwój jak i stałe poszerzanie naszej oferty inwestujemy w nasz park maszynowy. Dzięki temu nasza jakość usług utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Po przez zastosowanie najwyższej jakości tarcz diamentowych jak i wierteł – grube, żelbetonowe masy nie stanowią dla nas problemu.

Technika diamentowa ma również zastosowanie przy rozbiórkach i wyburzeniach. Dzięki niej – usuwanie pojedynczych elementów odbywa się bez naruszania głównej konstrukcji. Jest również bezpieczniejsza metoda dla sąsiednich nieruchomości.

Obecnie korzystamy ze sprzętu renomowanych firm takich jak:

Zapoznaj się z naszą ofertą